Folie

folia-212x136

Opis produktu

Samoprzylepna folia ogólnego zastosowania stanowi uniwersalny produkt, z którego funkcjonalności korzystać można w różnego rodzaju przypadkach.

W głównej mierze przeznaczona jest do aplikacji na wszelkiego typu płaskie powierzchnie. Z powodzeniem można ją przyklejać między innymi na szybach i na oknach, płytach PCV, dibond czy też blachach. Folia samoprzylepna nadaje się znakomicie do doczepienia na tablicach, szyldach, jak również innego rodzaju elementach przeznaczonych pod reklamę. Dzięki swoim szczególnym właściwościom, folia samoprzylepna do szyb daje możliwość na szybkie oraz – co niezwykle ważne – tanie stworzenie profesjonalnej ekspozycji reklamowych.

Folia samoprzylepna znakomicie sprawdzi się również przy aplikowaniu na sztywne zabudowy pojazdów. Spełniać może rolę naklejek, nalepek czy też wklejek doczepianych na samochodach osobowych, ciężarowych czy dostawczych. Nierzadko również folią z nadrukiem reklamowym okleja się szyby w pojazdach – boczne i tylne.

Korzystanie z foli samoprzylepnej polecane jest ponadto przy dekorowaniu i aranżacji wnętrz, dając w tym temacie naprawdę ogromne możliwości. Nadaje się ona bowiem doskonale do oklejania frontów szafek kuchennych, drzwi bądź szaf wnękowych. Folię samoprzylepną stosować ją można także na ścianach oraz innych powierzchniach, nie posiadających przetłoczeń, wytłoczeń i zagłębień.

W zależności od miejsca, gdzie folia samoprzylepna ma zostać użyta (np. do oklejania szyb/okien) czy indywidualnych gustów, wybrać można folię w formie matowej lub w połysku.

Folia samoprzylepna – rodzaje

Do druku wielkoformatowego nadają się następujące rodzaje folii samoprzylepnej:

  • folia monomeryczna – przeznaczona do aplikacji na płaskich powierzchniach, najczęściej stosuje się ją do krótko- oraz średniookresowych ekspozycji zewnętrznych (2-3 lata).
  • folia polimerowa – dedykowana jest powierzchniom płaskim z lekkimi przetłoczeniami, nadaje się do długookresowych zastosowań zewnętrznych (ok. 5 lat)
  • folia wylewana – idealnie nadaje się do nierównych powierzchni z wyraźnie odznaczającymi się przetłoczniami, wykorzystywana jest do bardzo długich zastosowań zewnętrznych (powyżej 5 lat).
  • folia One Way Vision – to inaczej perforowana folia PCV, używana do płaskich, przeźroczystych, szklanych powierzchni, odpowiednia do ekspozycji zewnętrznych krótko- i średniookresowych
  • folia kasetonowa – wykorzystuje się ją do wykonywania grafik na kasetonach podświetlanych
  • folia magnetyczna – reklama drukowana jest na folii samoprzylepnej, a następnie nanoszona na folię magnetyczną
  • folia odblaskowa – wyróżnia się świetnymi właściwościami promieniowania zwrotnego, najczęściej wykorzystywana jest do produkcji znaków drogowych.

Posiadane przez nas urządzenia, zapewniające wysokiej jakości wydruk cyfrowy, dają możliwość aby wykonać każdego rodzaju druk na folii samoprzylepnej. Realizowany w naszej firmie druk na folii samoprzylepnej dotyczyć może różnego typu elementów graficznych przeznaczonych do naklejenia na różnorakie powierzchnie – tablice, szyldy, szyby, ściany czy też inne płaszczyzny pod ekspozycje reklamowe zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Oferowany przez nas w Pile, Złotowie, Trzciance, Wałczu, Chodzieży i innych miastach Polski druk na folii samoprzylepnej na szyby i inne powierzchnie charakteryzuje się wyjątkową dokładnością, dzięki czemu nawet małe bądź skomplikowane elementy graficzne wytniemy niezwykle dokładnie i precyzyjnie.

Cennik

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Folie:
Monomeryczna:
bez laminatu 100x100cm od 20 zł
z laminatem 100x100cm od 40zł
Wylewana:
bez laminatu 100x100cm od 56zł
z laminatem 100x100cm od 95zł
One Way Vision:
bez laminatu 100x100cm od 33zł
Naklejki z folii ploterowej:
tylko wycinanie od 20zł m2
z usunięciem folii bez transferu od 30zł m2
z usunięciem folii z transferem od 40zł m2

Top