Folia One Way

folia-one-way-212x136

Opis produktu

Folia One Way Vision jest to wysokiej jakości folia perforowana (dziurkowana). Dzięki małym, równomiernie rozmieszczonym otworom, daje doskonały efekt półprzepuszczalności światła, skutecznie redukując jego dostęp do 50%. Folia perforowana umożliwia zaprezentowanie naklejonej na elementach szklanych (np. oknach, drzwiach) grafiki, zachowując przy tym dostęp do światła. Nie ogranicza widoczności od wewnątrz, nadruk jest widoczny jedynie po jego zewnętrznej stronie. Dzięki temu osoby znajdujące się wewnątrz pomieszczenia czy też pojazdu, na którego szybach zamontowano folię OWV, mogą bez problemu obserwować to co się dzieje na zewnątrz. Natomiast z zewnątrz widoczna jest wyłącznie grafika. Folia do szyb to bardzo oryginalna i niepowtarzalna forma reklamy. Proces przyklejania jej do powierzchni transparentnych wymaga wielkiej precyzji, aby nie pojawiły się nienaturalne naprężenia, a za to powstał ciekawy i estetyczny efekt wizualny.

Poszczególne etapy aplikacji folii OWV:

  • szyba czyszczona jest z kurzu i odtłuszczana
  • zdjęcie z folii materiału podkładowego
  • folię układa się zgodnie z projektem i rozprowadza po powierzchni transparentnej, bez pozostawienia ostrych krawędzi
  • docinanie ewentualnego nadmiar folii przy uszczelce.

Folia perforowana One Way Vision stanowi materiał przeznaczony do wyklejania szyb. Posiadana przez nią przezroczystość sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie w różnego rodzaju obiektach oraz pojazdach.
Idealnie nadaje się do aplikacji na szybach wystawowych. Z powodzeniem można ja aplikować na okna biur, salonów sprzedaży czy też innych lokali. Wyróżniająca ją wyjątkowa łatwość montażu pozwala na proste wyklejanie nawet bardzo dużych przestrzeni okiennych. Folia perforowana OWV stosowana może być zarówno na oknach, jak również na szklanych drzwiach czy też na wykonanych ze szkła fasadach budynków. W każdym przypadku zapewnia osobom przebywającym w danym pomieszczeniu dyskrecję, przy jednoczesnym komforcie podglądu tego, co dzieje się na zewnątrz.

Tak samo sytuacja wygląda w wypadku zastosowania perforowanej folii One Way Vision na szybach pojazdów komunikacji miejskiej (m.in. autobusy, tramwaje) czy też firmowych samochodów. Pasażerowie danego pojazdu będą mogli wygodnie obserwować świat od środka, zaś z zewnątrz widoczna będzie wyłącznie naklejona na szybie reklama czy inny element graficzny.

Folia perforowana One Way Vision znajduje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach i pojazdach firmowych czy też instytucji, bez względu na branże i sektor działalności. Można nie niej nadrukować dowolną grafikę. Dodatkowo folia do szyb wykazuje odporność na działanie czynników zewnętrznych nawet do kilku lat użytkowania.

Zastosowanie folii OWV:

  • witryny sklepowe
  • pojazdy komunikacji miejskiej (np. autobusy, tramwaje) i samochodowe
  • salony sprzedaży np. samochodowe
  • przestrzenie okienne w biurowcach
  • szklane drzwi.

Top