Druk na PCV

druk

Nasza firma oferuje druk na różnego typu materiałach dla klientów z Piły, Trzcianki, Wałcza, Chodzieży, Złotowa i całej Polski. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje PCV i jemu podobne tworzywa sztuczne. Materiał ten z powodzeniem wykorzystywany może być zarówno do tworzenia reklam – zewnętrznych oraz wewnętrznych, jak również w przygotowywaniu elementów dekoracji i aranżacji pomieszczeń. Druk na PCV ma zastosowanie przy drukowaniu m.in. tablic, tabliczek reklamowych. Jest bardzo estetyczny i wiernie odwzorowuje kolory oraz fotograficzną jakość drukowanych obrazów.

Realizowany przez nas druk na PCV wyróżnia:

  • realistyczne odwzorowanie kolorów,
  • doskonała – fotograficzna jakość,
  • estetyczny wygląd.

Wykorzystując między innymi technologię druku UV, stworzyć możemy wydruki nie tylko o znakomitej kolorystyce i jakości, ale także wytrzymałe. Ich odporność na czynniki atmosferyczne powoduje, że wykonane za naszym pośrednictwem wydruki na PCV stosowane mogę być bez problemu na zewnątrz. Decydując się na druk na PCV otrzymujesz produkt o długiej żywotności, bez utraty jakości. Natomiast brak konieczności oczekiwania na wyschnięcie sprawia, że po nadrukowaniu, materiały PCV mogą zostać od razu użyte.

Druk na PCV – także wielkoformatowy, pozwala stwarzać atrakcyjne oraz solidne ekspozycje reklamowe, które stanowić mogą m.in. element kampanii promocyjnych, wystaw targowych czy też aranżacji firmowego biura.

Zaoferować możemy druk na takich materiałach PCV jak:

  • polichlorek winylu (PCW) twardy – grubość płyty: 1-12 mm
  • polichlorek winylu (PCW) spieniony – grubość płyty: 1-10 mm
  • hips (polistyren) – grubość: 0,25 – 6 m

Na posiadany przez naszą drukarnię w Pile park maszynowy składają się wyłącznie profesjonalne oraz nowoczesne urządzenia, dzięki którym każdego rodzaju druk – nie tylko na PCV, spełniać będzie najwyższe standardy oraz wszelkie oczekiwania i życzenia Klientów. Z kolei doświadczeni pracownicy zapewnią zarówno fachową obsługę, zarówno w temacie przygotowania materiałów, jak również w dobieraniu najbardziej optymalnych w danym przypadku rozwiązań.

Top